Rreth Kelmendit     Turizmi     Galeri dhe harta     Institucionet     Zhvillimi     Kontakt     Pėrmbajtja e faqes    
    Home
         Komuna Kelmend
         Rreth Kelmendit
         Turizmi
         Galeri dhe harta
         Institucionet
         Zhvillimi
         Kontakt
         Pėrmbajtja e faqes
         Links
  Komuna Kelmend

Mirėse vini nė websit-in e Komunės sė Kelmendit ! 
Ju do tė gjeni nė kėtė faqe njė nga vendet mė tė virgjėra tė Evropės, i fshehur nė veri tė Shqipėrisė, me dy mundėsi hyrjeje: nga veriu, nė pikėn kufitare me Malin e Zi dhe nga  jugu, nėpėrmjet Shkodrės ose rrugės qė vjen nga Hani i Hotit.  
Vizitorėt qė kanė patur fatin tė shohin zonėn tonė mendojnė se natyra e Kelmendit ėshtė surprizuese dhe vizita nė kėtė zonė ėshtė njė eksperiencė e vyer. 
Nėpėrmjet ketij websit-i ne synojmė tė ofrojmė mė shumė informacion pėr zonėn tonė, pėr bukuritė e vlerat qė mbart, mėnyrėn e jetesės si dhe pėr mundėsitė pėr turizėm dhe oportunitetet pėr investime si nė fushėn e turizmit ashtu edhe tė biznesit.
Duke falenderuar Agjensinė Austriake tė Zhvillimit qė mundėsoi kėtė websit, ne jemi krenarė tė kemi kėnaqėsinė tė prezantojmė kėtė pjesė tė bukur tė Shqipėrisė pėr njė auditor tė gjerė.
 
Kryetari i Komunės Kelmend
 
Z. Gjeto Dukaj

Shoqata Kulturore Jehona e Kelmendit falenderon kedo qė kontribuon ne Festen: Logu I Bjeshkeve dhe mirėpret donacione ne llogarine bankare: Raiffeisen bank 9201253942 ALL (USD, Euro, Leke) / 9202253942 USD


            

(c) Copyright 2007 Komuna Kelmend - You are visitor # 132528
Pėrmbajtja e faqes - Falenderime - Legal Disclaimer